eakatekoduOlete oodatud Benitasse tutvumiskäigule, kus räägime kõigest lähemalt ja selgitame täpsemalt Teie vajadused. Leppige kohtumine kokku telefonil 674 4600 või e-kiri siit.

Oleme loonud Eestis ainulaadse keskkonna, kus on igal sammul arvestatud eakate vajadustega, et muuta kodust eemal olemine mugavaks ja meeldivaks.

Benita Kodu südamlik ja kvalifitseeritud personal aitab meie elanikel säilitada elurõõmu ja väärikust! Loe lähemalt, päevategevustest.

 

Keskkond

Eluruumid

Benita Kodus on ühe- ja kahekohalised toad. Hubane, valgusküllane ja klassikaliselt sisustatud tuba on keskmiselt 20 m² suurune, avara pesuruumiga. Esimesel korrusel kuulub enamike tubade juurde ka terrass, televiisor ja soovi korral lauatelefon. Elamiseks võib valida ka kahetoalise apartemendi, kus peale eelnimetatu on lahtine köök.


Kõik toad on maitsekalt kohandatud invavarustusega, et tagada liikumisraskustega inimestele turvaline elukeskkond (käsipuud, libisemiskindlad pinnad, sobiva kõrgusega aknad ja tööpinnad, madalad lävepakud, piiasav valgustus, dušitoolid, tualetikohandused jne). Majas on kaks lifti. Kokkuleppel võib Benitasse kaasa võtta ka oma isiklikku mööblit ja teisi sisustuselemente, mis aitavad luua kodutunnet.

uhekohaline tuba vb haiglatuba

 
Ühisruumid

Kogu majas on rohkesti ruume, kus saab ühiselt või külla tulnud pereliikmetega mõnusalt aega veeta. Külmal ja pimedal ajal on õdus istuda kamina ees või hubases puhketoas, kus on teler ja kodukino. Raamatukogus saab kasutada arvutit ja Internetti ning laenutada tuppa raamatuid. Koduköögis saab küpsetada ja tähistada tähtpäevi oma kõige kallimate seltsis. Kohvikust saab osta nii värsket kohvi ja küpsetisi, kui ka esmaseid hügieenitarbeid. Lisaks on olemas tänapäevased abivahendid, et majas ja õues vabalt ringi liikuda.

 

 fuajee kodukk

 

Väliskeskkond

Benita Kodu ümbritseb 450 meetri pikkune terviserada, mille lisaboonuseks on imekaunis linnulaul ja värske männimetsa lõhn. Terviserajale minnes on võimalik kasutada kõnnikeppe, invarollerit ning talvisel ajal soomekelkusid. Kogu raja ulatuses on paigutatud piisavalt toole puhkamiseks.

 

Paikeseterass 

Aitame sisustada päevi mitmekülgsete tegevustega alates spetsiaalselt eakatele mõeldud hommikuvõimlemisest ja värskete uudiste arutelust, lõpetades pärastlõunaste ühistegevuste ja kontsertidega.

Tutvuge hinnakirjaga siin


Kuidas tulla?

Asume Lääne-harju vallas Valkse külas, Tallinnast vaid 25 km kaugusel, Niitvälja golfikeskuse lähedal. Leia kaardilt.
Paldiski maantee lähedus tagab hõlpsa ligipääsu, maja ümbritsev kaunis männimets annab aga piisava privaatsuse.

 

 

FaLang translation system by Faboba