Pakume majutust 1-2 kohalistes tubades. Soovi korral on kliendil võimalik osa võtta tööpäevadel kindlatel kellaaegadel toimuvatest ühistegevustest ja majasisestest üritustest. Loe lähemalt päevategevustest

 

Eakate Kodu I korrus (nn pansionaat)

 

Benita Kodu esimesel korrusel elavad inimesed, kes saavad üldjoontes igapäevaelu toimingutega iseseisvalt hakkama.

Esimesel korrusel elav inimene riietub iseseisvalt, teostab hügieeni- ja tualetitoimingud ning tuleb kolm korda päevas söögisaali sööma. Benita Kodu meeskond tagab omaltpoolt turvalise keskkonna, tegevused vaba aja veetmiseks ning kodutöödevaba elu. Vajadusel on abi alati käeulatuses! 

Kõigil elanikel on võimalus pöörduda õe konsultatsioonile kindlatel kellaaegadel 7 päeva nädalas. Personali roll on toetada klienti igapäevase toimetuleku säilitamisel ja suurendamisel.
 

Hind sõltub ainult toa tüübist:

  • ühekohaline tuba vannitoaga
  • ühekohaline tuba (ühendatud esikuga) – vannituba jagatakse kahe toa vahel
  • üks koht kahekohalises toas

 

Esimesel korrusel kuulub enamike tubade juurde terrass – seetõttu saame I korrusel pakkuda teenust inimestele, kelle mälu on eakohane. I korruse tubades on vaid tavavoodid. Kõikides tubades on televiisor, abikutsesüsteem, lisatasu eest võimalus kasutada lauatelefoni.

Tutvu hinnakirjaga siin >

 TTT6366 pesuruum ja wc terrass

 

 

Eakate Kodu II korrus 

 

Benita Kodu II korrusel osutame teenust eakate kodu kliendile, kes ei suuda ise igapäevaelu toimingutega hakkama saada ja vajab ööpäevaringset hooldust ning juhendamist. Teenuse osutamisel lähtume hooldus- ja kõrvalabi vajadusest (vähene, ulatuslik ja täielik) hooldusplaani alusel. Hooldustoimingud seisnevad näiteks mähkmete vahetamises, pesemises, riietumises ja söömise toetamises. II korrusel on kõikides tubades funktsionaalsed voodid.
Turvalisuse tagamiseks on kõikides ruumides kasutusel abikutsesüsteem. Personali roll on abistada klienti igapäevategevustega toimetulekul. Õed ja hooldajad on abiks ööpäevaringselt!

 

Hind sõltub kõrvalabi vajaduse ulatusest:

    • vähene kõrvalabi vajadus
    • ulatuslik kõrvalabi vajadus
    • täielik kõrvalabi vajadus

 

Tutvu hinnakirjaga siin >

Kõrvalabi ulatuse selgitame välja üheskoos! Kirjuta meile kodu@benita.ee.

  TTT6376

 

Benita Kodu on projekteeritud spetsiaalselt eakatele ja liikumispuudega inimestele

 

 

 

FaLang translation system by Faboba