Haigekassas kindlustatutel kehtib patsiendi 15% suurune omaosalustasu haiglapäeva eest tasumisel, mis alates 01.04.2019 on 11,86 eurot.

 

Haigekassas kindlustatutel kehtib alates 15.08.2014 voodipäevatasu, mille suurus on 2,50 eurot päevas, maksimaalset 10 päeva eest.

 

Patsientidele, kellel puudub ravikindlustus või kes muul põhjusel ei saa Haigekassa poolt teenust, pakub Benita Kodu samade teenuspõhimõtete alusel tasulist iseseisvat statsionaarset õendusabi. Individuaalsetest soovidest ning vajadustest lähtuvalt pakub Benita Kodu toetatud elamist ja ka päevahoidu.

 

Iseseisev statsionaarne õendusabi
Koht kaheses palatis Koht üheses palatis
72€ 85€

 

Benita Kodu pakub koduõendusteenust Lääne-Harju vallas. Saatekirja olemasolul katab teenuse kulud kindlustatutele Eesti Haigekassa. Meie koduleheküljelt leiate saatekirja, mille alusel saame patsiendi juurde saata oma koduõe.

Patsiendi raviks vajaminevate ja kasutatavate ravimite eest tasub patsient ise. Peame väga oluliseks koostööd perearsti/eriarsti ja koduõe vahel. Vaid hea koostöö kõigi osapooltega arst-õde-patsient tagab parima tulemuse.